Prezentujemy stanowisko montażowe z elektryczną regulacją wysokości którego zastosowanie może dawać wiele korzyści w procesie produkcyjnym. Zostało zaprojektowane pod indywidualne potrzeby klienta przez co zostały osiągnięte następujące zalety:

  1. Wszechstronność zastosowania: Stanowisko może być konfigurowane na wiele różnych sposobów, co pozwala na dostosowanie go do różnych zadań montażowych.
  2. Ergonomia pracy: Elektryczna regulacja wysokości pozwala na dostosowanie stanowiska do indywidualnych potrzeb pracownika, co może przyczynić się do zmniejszenia zmęczenia i poprawy komfortu pracy.
  3. Efektywność: Organizacja narzędzi i komponentów na stanowisku może przyczynić się do zwiększenia efektywności pracy poprzez zmniejszenie czasu potrzebnego na szukanie potrzebnych elementów potrzebnych w procesie montażowym.
  4. Bezpieczeństwo: Konstrukcja wykonana z konstrukcyjnych profili aluminiowych zapewnia stabilność oraz bezpieczeństwo podczas pracy podczas użytkowania.
  5. Optymalizacja procesu przepływu: Dzięki możliwości dostosowania stanowiska do konkretnych zadań, można zoptymalizować przepływ pracy, co przekłada się na zwiększenie produktywności i wydajności.

 

Modułowe stanowisko montażowe z elektryczną regulacją wysokości

Szczegóły techniczne wyposażenia stanowiska montażowego:

• Dolna lewa szuflada pod blatem została wymiarami dopasowana do istniejącego w firmie standardu boxów.
• Komputer umieszczony na półce, monitor na ruchomym ramieniu oraz mysz i klawiatura na dedykowanej do tego wysuwanej półce - nie zabierają miejsca i przestrzeni na blacie roboczym, jednocześnie dostęp do urządzeń peryferyjnych komputera jest wygodny i nieutrudniony.
• Prosty sposób montażu narzędzi używanych na stanowisku dzięki wcześniej przygotowanym stelażom z profili pod konkretne oprzyrządowanie.
• Półki i szuflady - ich ilość, rozmiar i rozmieszczenie - pod konkretne zamówienie klienta, dopasowane pod jego szczegółowe wymagania, by usprawnić, a przez to przyspieszyć pracę na stanowisku
• Perforowana blacha na tylnej ścianie stanowiska umożliwia zamocowanie tymczasowych pojemników lub akcesoriów, które można w szybki sposób dowolnie przearanżować. 
• Regulowana elektrycznie wysokość stanowiska za pomocą panelu umieszczonego po prawej stronie blatu, dzięki czemu jedno stanowisko może służyć zarówno do pracy siedzącej, jak i stojącej.
• Oświetlenie LED z włącznikiem zintegrowanym z listwą prądową.
• Koryta kablowe z tyłu stanowiska ułatwiają schludne prowadzenie przewodów do urządzeń elektrycznych używanych na stanowisku.