Szanowni Państwo 

W związku z obecnie panującym stanem zagrożenia epidemicznego  informujemy, że firma Andrzejewski AiWP Sp. z o.o. po wdrożeniu szeregu zalecanych przez WHO i GIS procedur kontynuuje normalną działalność operacyjną we wszystkich obszarach (produkcja/dystrybucja/serwis).

W przypadku zaistnienia sytuacji nadzwyczajnych, stosowne komunikaty zostaną wydane na naszych witrynach internetowych.

Czując odpowiedzialność za wyprodukowane przez naszą firmę urządzenia i linie produkcyjne wdrożyliśmy odpowiednie procedury pracy serwisu, które otrzymacie Państwo przed wizytą mobilnych ekip technicznych. Prosimy o pełną współpracę celem uniknięcia wzajemnych ryzyk. Staramy się zapewnić ciągłość działalności wszystkim naszym klientom, w tych trudnych czasach i nie chcemy narażać na zbędne ryzyko zarówno Państwa jak i naszych specjalistów.

Celem zabezpieczenia ciągłości łańcucha dostaw  przygotowaliśmy również stosowne ilości asortymentu dostępnego na bieżąco z fabryki w Łodzi.
W biznesie nadchodzi czasami czas próby. Oferując nasze partnerskie i elastyczne podejście życzymy Państwu zdrowia i sił, które pozwolą przetrwać trudne czasy.

Pracownicy i Zarząd Andrzejewski AiWP Sp. z o.o.