W związku z nowymi projektami poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:

KONSTRUKTOR – PROJEKTANT

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Projektowanie maszyn, urządzeń i różnych elementów konstrukcyjnych
  • Przygotowanie modeli 3D i rysunków 2D oraz zestawień materiałowych wymaganych do realizacji projektów
  • Przygotowywanie szkiców koncepcyjnych nowych rozwiązań technicznych
  • Samodzielne sporządzanie ofert techniczno-handlowych
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i doradztwo techniczne
  • Budowanie i testowanie prototypów nowych produktów
  • Udoskonalanie istniejących produktów w zakresie jakości oraz redukcji kosztów
  • Ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych
  • Terminowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • Autorski nadzór nad projektem, procesem produkcji i wdrożenia powstających urządzeń

Wymagania:

  • Studia inżynierskie (mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka oraz pokrewne)
  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji – minimum 2. letnie, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży intralogistyki
  • Praktyczna znajomość oprogramowania CAD – preferowane Autodesk Inventor oraz zasad rysunku technicznego – warunek konieczny
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Duża samodzielność, zdolność dobrej organizacji własnej pracy, zaangażowanie w postawione zadania oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w systemie jednozmianowym w większości wykonywaną na miejscu w biurze,
  • Możliwość ciągłego rozwijania swoich umiejętności poprzez realizację ciekawych projektów,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Umowę o pracę.

Kompletne aplikacje zawierające życiorys, list motywacyjny prosimy przesyłać na poniższy adres e-mail:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz dla procesów przyszłych przez okres 2 lat zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Administratorem Państwa danych osobowych jest Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. Pełna klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem: https://www.andrzejewski.pl/pl/polityka-prywatnosci