W związku z nowymi projektami poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:

OPERATOR OBRABIAREK CNC

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:
  • obsługa centrum tokarskiego sterowanego numerycznie,
  • nadzorowanie pracy obrabiarki,
  • utrzymywanie maszyn i powierzonego sprzętu w jak najlepszym stanie technicznym,
  • przezbrajanie maszyn, wymiana narzędzi i osprzętu w zależności od zleconego procesu,
  • prowadzenie kontroli jakości produkowanych elementów połączone z wprowadzaniem ewentualnych korekt,
  • prowadzenie dokumentacji kontroli wykonanych detali,
  • realizacja planów produkcyjnych w zgodności z harmonogramem,
  • aktywny udział w obniżaniu kosztów produkcji (redukcja czasów obróbki).

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w obsłudze centrum tokarskiego sterowanego numerycznie,
  • umiejętność obsługi i stosowania podstawowych urządzeń metrologicznych,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • rzetelność i sumienność,
  • znajomość oprogramowania HAAS NGC i prostego kodowania.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w młodym i dynamicznych zespole,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dziedzinie nowoczesnych technologii dla przemysłu,
  • swobodę we wdrażaniu własnych pomysłów.

Kompletne aplikacje zawierające życiorys, list motywacyjny prosimy przesyłać na poniższy adres e-mail:
lub pod adres: 91-222 Łódź, św. Teresy 180

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz dla procesów przyszłych przez okres 2 lat zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Administratorem Państwa danych osobowych jest Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. Pełna klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem: https://www.andrzejewski.pl/pl/polityka-prywatnosci