W związku z nowymi projektami poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:

Technolog - Programista maszyn CNC

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:
  • Projektowanie procesów technologicznych (toczenie, frezowanie),
  • Projektowanie oprzyrządowań do produkcji,
  • Dobieranie narzędzi i ustalanie parametrów obróbki,
  • Programowanie maszyn,
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej dotyczącej procesów obróbki skrawaniem,
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji,
  • Analizowanie i weryfikowanie dokumentacji technicznej oraz praca nad optymalizacją kosztów,
  • Nadzór technologiczny nad procesami produkcyjnymi.

Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne,
  • Znajomość Frezarek oraz Tokarek CNC ze sterowaniem Haas
  • Znajomość programów CAD/CAM,
  • Znajomość rysunku technicznego i procesów obróbki skrawaniem
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi skrawających
  • Umiejętność programowania maszyn sterowanych numerycznie (CNC)
  • Wiedza z zakresu organizacji procesów produkcyjnych i technologicznych
  • Komunikatywność, pracowitość, umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, wykazywanie inicjatywy

Oferujemy:
  • Atrakcyjne zarobki, pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę,
  • Możliwość awansu na stanowisko głównego technologa,

Kompletne aplikacje zawierające życiorys, list motywacyjny prosimy przesyłać na poniższy adres e-mail:
lub pod adres: 91-222 Łódź, św. Teresy 180

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz dla procesów przyszłych przez okres 2 lat zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Administratorem Państwa danych osobowych jest Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. Pełna klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem: https://www.andrzejewski.pl/pl/polityka-prywatnosci