ANDRZEJEWSKI Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. to doświadczone przedsiębiorstwo specjalizujące się w kompleksowych usługach z obszaru projektowania, produkcji oraz wykonawstwa linii, stanowisk montażowych i transportowych oraz gotowych systemów tworzonych „pod klucz”. Stale dążymy do spełniania najwyższych oczekiwań naszych Klientów.
Licznie wykorzystywane przez naszych obecnych i potencjalnych Klientów są takie elementy jak podajniki, transportery, przenośniki łańcuchowe, rolkowe, przenośniki taśmowe, aluminiowe profile konstrukcyjne, osłony maszyn, stanowiska montażowe, regały magazynowe czy prowadnice liniowe. Z wykorzystaniem specjalnych profili konstrukcyjnych produkujemy także konstrukcje aluminiowe uwzględniające indywidualne potrzeby i możliwości naszych Klientów.
W celu zapewnienia najlepszych warunków wykorzystujemy jedynie najlepsze jakościowo elementy dostępne w atrakcyjnych cenach. Nawiązaliśmy m.in. ścisłą współpracę z przedsiębiorstwem BOSCH REXROTH,

 dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować:

  • elementy współtworzące systemy transportu wewnętrznego (przenośniki łańcuchowe, taśmowe etc.),
  • elementy systemu montażowego (np. profile aluminiowe),
  • podzespoły hydrauliki siłowej oraz pneumatyki przemysłowej.

Współpraca z EASY CONVEYORS zaowocowała z kolei uzyskaniem statusu wyłącznego przedstawiciela
tej firmy na terenie kraju, dzięki czemu oferujemy wybór znakomitych przenośników taśmowych
i łańcuchowych oraz transporterów rolkowych.
Bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji aluminiowych, liczne stworzone stanowiska robocze, montażowe oraz zaufanie kilkuset Klientów prowadzących działalność w różnorodnych branżach przemysłu to potwierdzenie jakości oraz uniwersalności oferowanych przez nas rozwiązań.

Zapraszamy do nawiązania współpracy.

automatyzacja