Nr katalogowy: -
Przeznaczone są do gromadzenia, w niedalekiej odległości od stanowisk pracy elementów potrzebnych do prowadzenia procesu produkcji w optymalnej ilości. Mogą być one dedykowane również do odkładania na nich gotowych wyrobów tak aby zminimalizować czasy transportów, które generują duże straty i nie tworzą wartości dodanej.

Regały te zbudowane są w taki sposób, że wewnątrz stelaża aluminiowego montowane są zestawy szyn rolkowych odpowiedniego typu i odpowiedniej wielkości. Regały często oznaczane są zgodnie z zasadami Kanban. Ze względu na fakt, że dostarczane przez naszą firmę produkty produkowane są według indywidualnych potrzeb klienta jesteśmy w stanie zmierzyć się z wykonaniem regałów zajmujących niewielką powierzchnię podłogi w niedalekim sąsiedztwie stanowiska pracy zachowując przy tym zasady ergonomii załadunku i odbioru towarów.


Ze względu na fakt, że dostarczane przez naszą firmę produkty produkowane są według indywidualnych potrzeb klienta jesteśmy w stanie zmierzyć się z wykonaniem regałów zajmujących niewielką powierzchnię podłogi w niedalekim sąsiedztwie stanowiska pracy zachowując przy tym zasady ergonomii załadunku i odbioru towarów.