Przedstawiamy kilka naszych ostatnich realizacji z zastosowaniem przenośników rolkowych, wśród nich przenośniki napędzane, grawitacyjne oraz łuk rolkowy napędzany.   Zapraszamy do naszej galerii.
Dziękujemy Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 10 z Łodzi za pomoc w organizacji ćwiczeń z ewakuacji, które zostały przeprowadzone w dniu 26.07 na terenie naszej firmy.
Prezentujemy nasze najnowsze realizacje z grupy stanowisk montażowych. Nasze stanowiska wykonujemy na podstawie systemu konstrukcyjnych profili aluminiowych. Możemy wyposażyć je wg potrzeb Klienta np w lampy Led, blaty ESD czy też obudować jako...
Informujemy, że dnia 16.08 (piątek)   firma jest nieczynna  W razie pytań prosimy o kontaktmailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. document.getElementById('cloakfaea14c8a0161a4547a04ef0ba9901e7').innerHTML...
W ostatnim czasie wykonaliśmy kilka realizacji z grupy przenośników taśmowych. Wykonujemy zarówno przenośniki taśmowe proste jak i skośne, typu "Z" oraz zespoły przenośników. Zapraszamy do naszej galerii.
Przedstawiamy kilka naszych ostatnich realizacji z zastosowaniem przenośników taśmowych, wśród nich przenośniki skośne, łamane, wielopoziomowe.Poniżej kilka z nich, więcej dostępnych jest w naszej galerii. Zapraszamy.